Kerkoj femer

Emri Kontaktues: Albert | Qyteti: Prishtinë | Data e Publikimit: 12.06.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kerkoj nje femer ose nje grua te martuar pasi vete jam i martuar per nje shoqeri diskrete dhe intime thjeshte per tu kenaq. Ka shperblim per kenaqsin qe me ofron, jam intelektual me kushte te mira…. Diskrecioni kerkohet ne maksimum. Ju lutem vetem serioze.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 3 =