Kerkoj femer muslimane te devotshme

Publikuar: Korrik 6, 2015 1:31 pm | Nga: Gafuri

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kerkoj nje vajze muslimane te devotshme per martese e cila I din rregullat fetare islame, jam I martuar por nuk jam I lumtur ne martese per shkak se nuk perputhemi me koncepte per fe. Jam mashkull I devotshem I pashem dhe muskuloz, punoj kam page solide si dhe kushte te mira per jetese. Jam 40 vjeqar deshiroj te njihem me nje vajze prej moshes 24 vjeqare deri 34 vjeqe , mos ngurro sepse te dyte me besim ne Allah do te jemi shume te kenaqur se bashku.Mundemi edhe te jetojm jasht shteti ne BE do te kem se shpejti bashkim familjar me prindin. Me kontakto ne email [email protected] »

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39