Kerkoj femer per çaste të lumtura

Emri Kontaktues: urb | Qyteti: Prishtinë | Data e Publikimit: 03.11.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kerkoj nje femer të lirë (grua, beqareshë ose e divorcuar me moshë 25-38 vjeqe) per nje shoqeri sekrete dhe intime, thjeshte per tu kenaq! Jam biznesmen me kushte te mira…. Diskrecioni kerkohet ne maksimum.. Ju lutem vetem serioze!!.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 8 =