Kerkoj femer per shoqeri dhe sex

Emri Kontaktues: Syla | Qyteti: Prishtinë | Data e Publikimit: 24.10.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jam nje burre 43 vjeq nga Prishtina, punoj ne prishtine. Jam I martuar. Por kerkoj nje femer per miqesi dhe sex. jam njeri shume I sinqerte, I dashur dhe mjafte komunikativ. Do te deshiroja nje vajze nga 25 deri ne 45 vjeq. Preferoj grua te martuar, ashtu siq jam edhe une. Por bene edhe beqare, por me kushte qe me e mbajte sekretin. Qe lidhja jone me qene shume diskrete. Ju femra qe jeni te sinqerta, dini me e mbajte lidhjen e fshehte – diskrete dhe qe jeni te interesuara jo vetem per nje sex te mire, por edhe per nje shoqeri dhe miqesi te mire, me shkruani.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 2 =