Kerkoj femer te moshes se pjekur per sex

Emri Kontaktues: Arbeni | Qyteti: Prishtinë | Data e Publikimit: 03.04.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jam 42 vjeqar, jetoj dhe punoj ne Prishtine. Jam zyrtar i larte I nje banke të huaj në Prishtine. Kerkoj te njihem me nje femer te pjekur, intelektuale, te kulturuar dhe shume diskrete per lidhje intime dashurie dhe sexi.
Une ju garantoj sinqeritet, dhe diskrecion te plote,

Paraprakisht dua qe te ju tregoj se une jam I martuar dhe mos prisni lidhje tjera me mua, perveç nje lidhje dashurie dhe sex dhe ate ne menyre shume konfidenciale dhe sekrete.

Ju garantoj se nuk do te zhgenjeheni

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 8 =