Kerkoj gasonjere me qera

Emri Kontaktues: Gona | Qyteti: Prishtinë | Data e Publikimit: 04.08.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kerkoj gasonjere me qera ne Prishtine per vetem nje person. Mundesisht te jete diku afer fakulteteve dhe me cmim te volitshem per studente.
Ju lutem me kontaktoni ne kete email:

[email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 3 =