Kerkoj kujdestare per femije dhe shtepi ne zvicer

| Qyteti: Prishtinë | Data e Publikimit: 02.03.2016

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kerkoj nje kujdestare per vajzen dy vjeqare dhe per shtepi. Ajo duhet te jete nga mosha 27-34 duhet te kete provoj pune si kujdestare. Ju lutem te lajmroheni vetem me sms ne viber +763029059

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 9 =