kerkoj masazhere

Emri Kontaktues: teuta | Çmimi: 350€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044-146-141 | Data e Publikimit: 30.04.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kerkoj masazhere(fizioterapeute).Kandidatja duhet te kete te kryer shkollimin e fizioterapis,te kete njohuri te gjuhes angleze,dhe te kete njohuri rreth masazhes.Te interesuarat te lajmrohen ne nr e tel:044-146-141.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 2 =