kerkoj nje bashkpuntore femer

Emri Kontaktues: kujto | Qyteti: Pejë | Telefoni: 049201418 | Data e Publikimit: 04.12.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

kerkoj nje bashkpuntore femer per pune me projekte dhe kerkesa per ojq tone
pages fikse nuk ka, ka pune me perqindje krejt me marveshje
ju mirepresim

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues




Spam Test: 9 + 3 =