kerkoj nje femer

Emri Kontaktues: Bekimi | Qyteti: Prishtinë | Data e Publikimit: 28.04.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

kerkoj nje femer per te kaluar pushimet e 1 majit ne Tirane durres dhe Vlore. Nisja behet me 30 Prill rrethe ores 18. Ndersa kthimi behet te dielen me date 4 maj

femra duhet te jete e bukur, inteligjente dhe mjafte komunikativ. Te gjitha shpenzimet jane te mijat. naten e pare do te flejme ne Tirane, ndersa netet tjera ne Durres.
femra duhet te jete e gatshme edhe per sex dhe per knaqesi. Jam nje mashkull 41 vjeq

Me shkruani ketu, sekreti 100%

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 5 =