kerkoj nje femer te sinqert dhe te sjellshme per shoqerim

Emri Kontaktues: Fatos | Qyteti: Ferizaj | Data e Publikimit: 18.07.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

kerkoj te njofem me nje femer te moshes afro 40 vj ,qe ka nevoje per nje shok te mire te kaloje qaste te mira .
pra urdhnoni mos hezitoni me shkruani dhe njoftohemi ,flm

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 9 =