kerkoj pune

Emri Kontaktues: agip | Çmimi: 2€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +38649132673

kerkoj pune kerkoj pune kerkoj pune kerkoj pune

kerkoj punesim ne ndonji kuzhin ne kosove. jam kuzhinjer i diplomuare dhe me afro 18 vite pervoj te punes ne profesion. e njohi kuzhinen dalmatine, italiane, gjermane, austriake, kosovare. si dhe perveq gjellrave te specialiteteve te ndryshm e bej edhe pregaditjen e picave , dhe te embelsirave. pšer konsultime jam i gatshem te pergjigjem ne vendin e duhur mejhere , ose me email ose me tel…

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 2 =