kerkoj pune 22 vite pervj ne,,,,,,

Emri Kontaktues: kujto | Qyteti: Pejë | Telefoni: 049201418 | Data e Publikimit: 17.11.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

pershendetje jam nga peja jam 43 vjeqar familjar kerkoj pune ne administrim biznes, asistent administrativ, menagjer ne hipermarkete, menagjer ne hotele dhe restorante, pune ne zyre, agjent tregtar kam pervoj pune mbi 22 vite ne keto profesione ku jam i gatshem me punu edhe me dy ndrime si dhe kam certifikatat per keto lami,
ju mirepres

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 4 =