Kerkoj Pune

Publikuar: Tetor 30, 2014 9:36 am | Nga: Naim | Çmimi: 000 | Tel.: 044662961

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kerkoj pune ne ndonje objek hoteler, spitale private , neper shitoret mdha si etc, viva, etj. per mirmbajtjen e objektit ne rast te prishjeve ne rjetin elektri, ujit dhe kanalizimit , demtimi e dyerve dhe dritareve rregullimi e kopshtit para objekti etj, po ashtu mund te punoj edhe ne depo per pranimin e madhit dhe shperndarjen ne sektoret e nevojshme
Info: ne tel 044662961 ose ne imelladresen: [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39