kerkoj pune ne ndertimtari

Publikuar: Maj 16, 2013 7:42 pm | Nga: idriz mustafa | Lagjja: ulpian | Tel.: 044130726

kerkoj pune ne ndertimtari kerkoj pune ne ndertimtari kerkoj pune ne ndertimtari kerkoj pune ne ndertimtari

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

bej renovime gjenerale te mbrendshem dhe te jashme,klet,knauf,fasada te ndryshme,stiropol,kiramik,mozaik dhe tapeta etj,me nje pervoj mbi 15 vite,punoj ne prishtin dhe ne rrethin.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39