Kerkoj pune si Kujdestare per Femij apo per pune te Shtepise per Zvicer

Emri Kontaktues: x | Qyteti: Ferizaj | Telefoni: 0037745517744 | Data e Publikimit: 25.10.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jam Studente, me pasaport te Kosoves, kam nevoje per punesim jasht shteti .. gjegjesisht ne zvicer.. mundesisht ne BERN por edhe ne vende te tjera te aferta me BERNIN … Punet qe bej jane Perkujdesje per femije dhe Ndihme ne pune te shtepise.. tel. 0037745 517 744 VIBER

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 7 =