kerkoj pune si menagjer 25 vite pervoj pune

Emri Kontaktues: kujta | Qyteti: Pejë | Telefoni: 049422979 | Data e Publikimit: 08.02.2018

kerkoj pune si menagjer  25 vite pervoj pune

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

persh jam kujta nga peja kerkoj pune si menagjer hoteli restoranti apo marketi kam pervoj pune mbi 25 vite kam punu ne peje dhe ulqin garantoj suksese ne pune
jam 46 vjeqar familjar kerkoj pune ne vend dhe jasht vendit

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 6 =