Kerkoj Pune,Jam Kuzhinier Profesional per Hotel,Restorant,apo ndonje biznes tjeter

Publikuar: Tetor 3, 2015 1:06 pm | Nga: f | Tel.: 044255305

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kuzhinier Profesional me Pervoj te gjate 20 vjeqre ne Itali

Ne lidhje me aplikimin timi per tu punusuar si Kuzhinier Profesional me Pervoj te gjate 20 vjeqre ne Gjermani dhe Itali,perderisa kam qene ne Gjermani dhe vendete tjera te evropes kam bere dhe servuar te gjitha llojet e ushqimeve moderne Italian dhe gjermane po ashtu duke bere edhe te gjitha llojet e ushiqemve tradcionale Kosovar.Me kete aplikim qe e beje mund te them se te gjith te intersuarit qe kane intersim te marrin nje Kuzhinier qe do ti garantontet nje pune te suksesheme dhe kosumatoret do te ndaheshin shume te knaqur dhe kjo do te ndikonete ne rritjen e biznesit dhe cdo gje do te shkonte ne favore te kompani perkatese.

Karekteristikat e mia indviduale:

Energjetik ne pune ,aktive ne pune , I koncentruar ne pune ,sense te mire per te tjeret, I sjellshem ,komunikative dhe I mpreht per te kuptuar porosin , duke folur gjuhe evropiane.

Vrejte:Jam i lire per momentin ,dhe jam i intesuar te punoj ne kohe me afat gjate ,mund te me testoni dhe vertetoni aftesit e mija.

Do te prese te ndegjoj nga ana juaj ,urdheroni dhe mos hezitoni mund te lajmeroni apo thirrni ne numrin tim te telit si me posht.

Pershendetjet e mia te ngrohta :

Sahit Ademi
044255305

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39