kerkoj punsim

Emri Kontaktues: ragip gashi | Çmimi: 1959€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044841114,,,,,,,,049416429 | Data e Publikimit: 25.06.2010

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

jam gjellberes i diplomuar dhe i specializuar, me pervoj pune afro 22vite. e njohi kuzhinen franceze, italiane, gjermane, austriake,dalmatine,kosovare.e njohi mir gjuhen angleze mir, gjermonishten, perveq ktyre e posedoj edhe inventarin e punes per dasma , ahengje, kanagjeqe etj ku pergadis ushqimin edhe per kto lami. por deshiroj te punsohem ne ni kuzhin te njohur ku do qe te jet ajo. ne kosov apo jasht. prandaj u pres per mirkuptim ne tel…….044841114,,,,,,,,,049416429,,,,,,,,,email,,,,,,,,,,[email protected],

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 1 =