Kerkoj Puntore

| Qyteti: Prishtinë | Data e Publikimit: 25.09.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jetoj ne CH dhe pasi qe jame shume shpesh ne Prishtin kerkoj nje puntore ne ore 6 euro per pune te shtepis.Kame shtepin ne Sofali.Pergjigjem vetem ofertav serioze

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 4 =