kerkoj shtepi a banes me qira ne lipjan

Emri Kontaktues: avni | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 045/405436 | Data e Publikimit: 14.05.2010

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

kerkoj shtepi me qira ne lipjan shteai pduhet te jet me 2 dhoma kuzhin banjo dhe e bomiluar.tta qe kan mund te me lajmrojn ne ket nrttel.045/405436

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 6 =