Kerkoj shtepi te re moderne ose Ville per blerje deri ne 500.000€

Publikuar: Prill 10, 2013 4:54 pm | Nga: Mergim | Çmimi: 500.000

Kerkoj shtepi te re moderne ose Ville per blerje deri ne 500.000€

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kerkoj shtepi te re moderne ose Ville e ndertuar sipas standarteve moderne europiane me oborr minimum 20 ari dhe mudesisht te kete pishinen dhe 3 garazhe.

Kontaktoni blersin ne diaspor nepermes E-mailit:

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39