Kerkoj te punesohem ne ZVICERR

Publikuar: Tetor 25, 2016 6:28 am | Nga: Vale | Tel.: +37745565389

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Pershendetje!

Kerkoj te gjeje ndonje familje serioze , pasi qe jame nje vajz me mbulese jame 27 vjeqare dhe kame nevoje per te gjetur ndonje pune :
Pastrim apo te ngjajshme ne ndonje Hotelieri apo Restaurant
Pastrim te shtepise
Pune te shtepise apo
Perkujdesje te femijeve vetem nga dita e Premte deri te Diellen pasi qe gjate javes jemi te angazhuar

Te lajmerohen te gjithe ata qe kane interesim serioz. Punen mundem te filloj nga 1 nentori 2016 deri 1 janar 2016 !!

Kontakt ne viber: 0037745565389 apo 0037745517744
Ju falenderojme !!

Posedoj pasaport te Maqedonise !!

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39