Kërkojë banes me qera

Publikuar: Prill 20, 2010 2:02 pm | Nga: Nora | Çmimi: 200 | Tel.: 044 420 408

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kërkojë banes 1 dhomëshe me qera (40-45m2)në lagjet: Ulpiana,Qendër,Dardani, prapa Teatrit ose te Qafa. Kuzhina duhet të jete e kompletuar me elemente,shporet elektrikë dhe frigorifer si dhe banesa duhet te ketë rregall për rroba. Mobilet për dhomë dite dhe krevati i fjetjes nuk janë të domosdoshëm sepse i kam. Qmimi 200 Euro.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39