Kerkoje bashkebanuese (vajza) afer ambasades zvicrrane

Publikuar: Tetor 29, 2017 5:34 pm | Nga: Ela | Çmimi: 60 | Tel.: +37744344910

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jam nje studente dhe kerkoje bashkebanuese ne lagjen e muhaxhereve mbi ambasaden zvicrrane. Cmimi eshte 60€, ne cmim perfshihen te gjitha shpenzimet (rryme, uje, berllog dhe wifi), kushtet per banim jane shume te mira dhe shtepia eshte shume e ngrohte.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39