Kërkojm 1 Callagent për Gjermanisht dhe 2 Callagenta për shqip

Publikuar: Prill 20, 2016 10:51 am | Nga: Albini | Tel.: 045 224 094

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Callcentri Group Edi, pran shkollës Mihal Grameno, i financuar nga Zvicra, kërkon urghent 3 Callagenta, 1 për Gjermanisht dhe 2 për shqip për terminime në Zvicër për sigurime.
Ne nuk do të jemi 100, 200…por do të jemi 10-12 Kolegë.
Ne ju garantojm sipas marveshjes, rrogen fikse plus provizionet shtesë
Ne ju garantojm shkollimin dhe adaptimin në kolektivin tonë.
Vëni re, punëtorët e kompanisë së VoIP-it na than: Nga 25 Callcentra që ne i mbikqyrim, kso Callcentri të mirë nuk kemi pa….

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39