Kerkojm Persona e njofin gjuhen Gjermane

Publikuar: Tetor 11, 2014 3:07 pm | Nga: ALB-Telemarketing | Tel.: 044 37 33 36

Kerkojm Persona e njofin gjuhen Gjermane Kerkojm Persona e njofin gjuhen Gjermane Kerkojm Persona e njofin gjuhen Gjermane

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kerkojm perona qe njofin Gjuhen Gjermane , Paga Baz ,Bonus Ditore,Provione Javore, si dhe Bonuse Mujore,Projecte shum te Lehta qe gjdo Puntor te arrij sa me teper Realizime ne Telefonata, Vende Punses me nje ambient shum te pershtateshem.
Per me shum infos ju lutem na kontaktoni ne Telefon ,Skype apo ne Facebook.
Skype:besart373
Facebook:https://www.facebook.com/pages/ALB-Telemarketing/751843201548832?fref=photo

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39