Kërkojmë agjent-e të shitjes së produkteve të Sigurimeve

Publikuar: Mars 20, 2010 9:50 am | Nga: NPSH Easy Life | Tel.: 044753822

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Agjensioni N.P.SH. “Easy Life”,në Prishtinë,kërkon agjent/e të shitjes së produkteve të Sigurimeve.
Pagesa sipas marrëveshjes.
Kontaktoni në e-mail: [email protected] ose përmes tel: 044 753 822 dhe 044 185 182.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39