Kerkojme bashkbanuese

Emri Kontaktues: Rema | Çmimi: 50€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +38344344910 | Data e Publikimit: 01.02.2019

Kerkojme bashkbanuese ne lagjen e muhaxherve afer hotelit afa. Shtepia osht me hyrje te veqante per studentet, dy dhoma, banjo dhe kuzhin, me te gjitha kushtet e nevojshme. Per informata shtese ju lutem kontaktoni nr e tel te pronarit +38344/344910 (viber).

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 6 =