Kerkojme bashkbanuese

Publikuar: Shkurt 1, 2019 12:48 pm | Nga: Rema | Çmimi: 50 | Tel.: +38344344910

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kerkojme bashkbanuese ne lagjen e muhaxherve afer hotelit afa. Shtepia osht me hyrje te veqante per studentet, dy dhoma, banjo dhe kuzhin, me te gjitha kushtet e nevojshme. Per informata shtese ju lutem kontaktoni nr e tel te pronarit +38344/344910 (viber).

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39