Kerkojme Disa Apartamente Me Qera Ne Vlore

Publikuar: Prill 9, 2017 8:01 pm | Nga: Colombo Albania Agency | Tel.: +355695278133

Kerkojme Disa Apartamente Me Qera Ne Vlore

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Njoftime!
Njoftojme se Colombo Albania Agency me zgjerimin e aktivitetit
kerkojme
10 Garsoniere
7 apartamente 1+1 dhe
5 apartamente 2+1
te mobiluara ose boshe.
Adresat e hyrjeve duhet te jen brenda unazes se vlores
dhe nuk ka rendesi se jan ne shtepi private apo ne pallate.
+355695278133
+355696805533
[email protected]
www.caa.al

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39