Kerkojme pune me keto sherbime

Publikuar: Nëntor 5, 2015 12:47 am | Nga: riton | Tel.: 045339418

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kërkojme pune, jemi 2 persona 18 vjeqar,Valdrin Saraqi dhe Riton Krasniqi,punojme si: bejme shperndarjen e reklamave te kompanive te ndryshme,kamarier/enëlarës/shërbyes,ndihmës ne bartjen e mallit/rregullimin e produkteve ne supermarkete. nese jeni i/e interesuar kontaktoni ne numrin 045/339418 me thirrje ose sms. ju faleminderit .

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39