kerkojme putore ne sallon ondulimi

Publikuar: Janar 8, 2015 10:51 pm | Nga: Aferdita | Tel.: 044893131

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kerkojmë punëtore me pervojë pune në rregullimin, prerjen, ngjyrosjen
dhe fenirimin e flokëve.
Gjendemi në Kodrën e Diellit, Prishtinë.
Pagesa do të bëhet me përqindje.
Të interesuarit do t’ i nënshtrohen testit praktik.
Kontakt : 044 89 31 31

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39