Kerkojmë urgjentisht nje ose dy cimere.

Publikuar: Nëntor 7, 2016 2:25 pm | Nga: Sara | Tel.: 044 614 641

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kerkojmë urgjentisht nje ose dy cimere.
Mund te vendoset menjehere.(Ju lutemi na shkruani ne viber,ose mas ores 16:00)
Jemi 4 vajza na duhen edhe 1 ose 2 cimere te filloj menjehere.
Banesa edhe 80m2 me 3 dhoma gjumi,2 banjo, nje sallon se bashku me kuzhine(tavolina e bukes me karrika),shpajzi dhe ballkoni.
Banesa eshte me nxemje qendrore dhe me kushte te mira per banim.
Banesa gjedet tek Posta e madhe(hyrja e pare) ne Dardani.
Cmimi i baneses eshte ne total 250 euro.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39