kerkoni menagjer profesionist,lajmerohuni

Publikuar: Mars 9, 2015 11:39 am | Nga: 0k | Tel.: 049422979

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

pershendetje
nese firma juaj ka nevoj per menagjer apo menagjere profesioniste Iajmrohuni ne ju garantojm pune efektive qe firma juaj te kete suksese ku bejme edhe rekIama te ndryshme ne media eIektronike dhe te shkruara ne dobi te firmes tuaj
per gjdo gje na kontaktoni dhe bisedojm
sunimi yne eshte qe firma juaj te kete suksese ne pune
me respekt oki peje

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39