ketkoj pun menagjim i pemve dhe perimeve

Emri Kontaktues: shkelqim. krasniqi | Qyteti: Gjakovë | Telefoni: 045 512 074 , 049 683 723 | Data e Publikimit: 02.05.2014

ketkoj pun menagjim i pemve dhe perimeve

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shits ne gjdo dyqan apo qendet tregtare

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 3 =