Komod per Televizor

Emri Kontaktues: Tahir | Çmimi: 90€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044-296-933 | Data e Publikimit: 10.04.2016

Komod per Televizor Komod per Televizor Komod per Televizor

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet komoda per televizor, ne gjendje te rregullt, nuk ka grithje sic e shifni dhe ne foto te interesuarit mund te me kontaktojn ne

Tel: 044296933,
Viber+WhatsApp: +37744296933 ose
e-Mail: [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 3 =