Konkurs Punesimi

Emri Kontaktues: Altini | Qyteti: Prishtinë

Firma Tini kerkon te punesoj nje punetore ( femer) per pun administrative vendi i punes prishtine, duhet te ket njohuri ne kompjuter dhe te ket se paku shkollen e mesme te interesuarat mund te lajmrohen me te dhena ( cv )permes imell adreses ton altini_077@live.com

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 2 + 0 =