KONKURS – RAUNDI 2 – NDERMJETESIM I INFERMIEREVE NE GJERMANI

Publikuar: Gusht 4, 2014 1:20 pm | Nga: General Management Consultants ShPK | Çmimi: 50 | Tel.: 045331442

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

KONKURS – RAUNDI DYTE

Hapet konkursi per raundin e dyte te ndermjetesimit te infermiereve ne Gjermani.

Numri i infermiereve te kerkuar: 230

Konkursi i hapur deri me 31 gusht.

Dokumentacioni i nevojshem dhe menyra e aplikimit, ju dergohen me kerkese tuajen me email.

Na shkruani ne [email protected]
apo na therrisni 045331442

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39