Kopshtar (Gjermani)

Publikuar: Shkurt 19, 2019 1:38 pm | Nga: Punsohu.eu | Tel.: +383 49 796 777

Kopshtar (Gjermani)

Ofertë pune në Gjermani për Kopshtar

Detyrat tuaja:
Detyrat tuaja përfshijnë mirëmbajtjen pemëve, shkurreve dhe zvogëlimin e gardhit, bimëve të reja lëndinës, mbjelljen e luleve, si dhe ndërtimin e shtegut dhe terracës.

Profili juaj:
· Ne jemi duke kërkuar një kopshtar me një trajnim të përfunduar profesional ose një kopshtar me përvojë në gjelbërim;
· Të dëshirueshme janë aftësi të mira të njohjes së shkurreve dhe pemëve dhe zvogëlimit të gardhit, mbjelljes së bimëve të reja, si dhe në ndërtimin e gardhit dhe terracës.

Jörg Witt Gartenbau
Glienickerstr. 81
14612 Falkensee
[email protected]

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39