Kozmetike gjermane

Publikuar: Dhjetor 16, 2013 2:49 pm | Nga: Venera | Tel.: 045516708

Kozmetike gjermane Kozmetike gjermane Kozmetike gjermane Kozmetike gjermane

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kemi kozmetik gjermane te firmes Basic : Shkelqyes te buzeve, senka me ngjyra te ndryshme , rumenilla per faqe , llaka te thonjeve , shkelqime per dizajne te gjitha llojet , me shumic dhe pakic sipas nevojes me qmime shum te volitshme kemi rreth 1000 sende, dhe shes ne vleft 500 euro te gjitha.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39