KREDI OFERTA NDËRMJET INDIVIDËVE SERIOZE DHE TË NXËNË NË 72H

Publikuar: Mars 25, 2019 11:49 am | Nga: santiago | Çmimi: 1000 | Tel.: 678451241

KREDI OFERTA NDËRMJET INDIVIDËVE SERIOZE DHE TË NXËNË NË 72H

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Përshëndetje / mbrëmje e mirë Znj dhe Z. Zvicerane, kanadeze, belge ose franceze ju për fat të keq ju jeni refuzuar kredi pranë bankave për arsye të ndryshme. Ju jeni të veçantë, të ndershëm dhe me karakter të mirë. Ju keni të ardhura që mund t’ju lejojnë të përmbushni pagesat tuaja mujore; Jo më shumë shqetësime Unë jam një individ me një kapital të lartë dhe unë dua t’ju bëj në dispozicion në formën e kredisë së ripagueshme për një maksimum prej 25 vjetësh Unë ju ofroj kredi nga $ 2,000 në $ 8,000,000 për të gjithë personat në gjendje të paguajnë me interes në një normë prej dy deri në tre përqind në varësi të shumës së kërkuar dhe afatit të ripagimit. Pra, nëse keni nevojë të bëni një hua. NB: Mbajeni në qoftë se nuk jeni serioz nën ndëshkimin e prokurorisë Faleminderit që më kontaktoni me email: [email protected]

mi whatsapp: +52-55-2408-0522

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39