kujdestare ne zvicer

Emri Kontaktues: B. Doda | Çmimi: 400€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 0041763465497 | Data e Publikimit: 26.05.2017

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

mosha preferuar 40-50 vjet. nese jeni e sinqert dhe keni mirsjellje me femije mund te me kontaktoni ne cellular ju lutem vetem whatsapp dhe viber, +41763465497. Ju duhet te keni mundsi te udhtoni pa vize.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 1 =