kujdestare per femije

Emri Kontaktues: dadoja | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 045 612253

Përshkrim i sendit

risi kujdestare per femijen tuaj gjdo dite nga ora 17 e deri ne oret e vona te nates. mund te kujdesemi per femijen tuaj,nese ftoheni diku darka,dasma ahengje ose thjesht doni ta pushoni trurin tuaj femija juaj nuk dotju pengoj.me perkujdesin tim me pervoj 10vjeqare. kujdesin e bejme ne shtepin time me kushte shum te pershtatshme per femijen tuaj. psh..shtepia eshte me ngrohje gjendrore,ndertim iri dhe izoluar shum mire. nese femija juaj eshte ne shkoll mund ti kryej detyrat e shtepis,mundesi argtimi, mundesi fjetje etj.silleni femijen tuaj dot jeni te knaqur ju dhe dy her ata .mundesishte te lajmroheni disa ore me heret sepse numri i femijve eshte i kufizuar ju mire pres. mos e humbni as nje kenaqsi,edhe femija juaj dote knaqet sepse jeta jetohet vetem nje here. thirrejet per rezervim mund ti beni nga ora 9 e mengjesit.

Emri: dadoja
Telefon: 045612253

Rajon: Prishtinë

Ruaje shpalljen
Lajmëroni keqpërdorim

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 0 =