Kurs per Matematike dhe Gjuhe Shqipe, klasa pare deri klasen e peste

Publikuar: Mars 24, 2016 10:52 pm | Tel.: 045-283-130

Kurs per Matematike dhe Gjuhe Shqipe, klasa pare deri klasen e peste

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Mbaj kurs per ciklin e ulet nga klasa e pare deri ne klasen e peste te sh.fillore. Per lendet Matematike dhe Gjuhe Shqipe. Cdo dite nga e Hena deri te Premten, nga dy ore mesimore.
Cmimi: 30 euro ne muaje. Prishtine
Adresa: Bregu i Diellit
Tel: 045 – 283 – 130

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39