KURS PER PERGADITJEN E PROVIMIT PRANUES NGA ARKITEKTURA

Publikuar: Mars 16, 2010 12:51 am | Nga: GURAKUQ ADEMAJ B.arch. & ZJENULLA REXHEPI B.arch | Çmimi: 50 | Tel.: 044 / 415-449

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Filloi kursi PER PERGADITJEN E PROVIMIT PRANUES NGA ARKITEKTURA , kursi organizohet 2 here ne jave dhe mbahet ne Prishtine Lagja Bregu i Diellit ne lokalet e shkolles per gjuhe te huaja BRITANICA,

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39