Kurse GJERMANISHT 049580178 Frengjisht,Anglisht

Publikuar: Korrik 28, 2015 3:25 pm | Nga: Juvi | Çmimi: 000 | Tel.: 049580178

Kurse GJERMANISHT 049580178 Frengjisht,Anglisht

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shkolla Juvi ofron kurse te gjuhës
GJERMANE
FRËNGE
ANGLEZE

Ligjëron vetem nje staf i shkolluar jashtê vendit

Vetem ne grupe te vogla

Kurse për fëmijë dhe të rritur

Per doktor dhe për

BASHKIM FAMILJAR ushtrojm TESTE te ambasades , gjë qe mundeson dhënien e provimit me heren e pare

Përkthime Gjyqësore

Gjermanisht Anglisht Frengjisht

Na gjeni te rrethi ne Ulpian , mbrapa hotel Baci-t

044145903. 049580178

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39