Kurse gjermanisht anglisht frengjisht

Emri Kontaktues: Juvi | Çmimi: 000€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049580178 | Data e Publikimit: 01.08.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Ne shkollen Juvi ligjerohen kurse te gjuhes gjermane angleze dhe frenge. Per femije te rritur dhe per Bashkim Familjare. Perkthime gjyqesore anglisht gjermanisht frengjisht. 044145903

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 8 =