Kurse GJERMANISHT FRENGJISHT ANGLISHT 044145903

Publikuar: Nëntor 26, 2014 7:06 pm | Nga: Kurse JUVI | Çmimi: 00 | Tel.: 044145903

Kurse GJERMANISHT FRENGJISHT ANGLISHT 044145903

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shkolla JUVI ofron kurse cilësore per gjuhet e huaja.
Kurset organizohen vetem ne grupe te vogla, me qëllim qe secili kandidat te kete mundesin qe brenda tērë ores te jet aktiv si ne shkrim poashtu edhe ne komunikim
Mësimdhenesit jane te trajnuar jashte vendit

Kurse Gjermanisht per doktor, student BASHKIM FAMILJARE
per bashkim familjare ushtrojme te gjitha testet e ambasades gje qe e bene te mundur dhenien e provimit me heren e pare.

Kurse frengjisht per studente dhe per Bashkim Familjar

Kurse anglisht per femije dhe te rritur

PERKTHIME GJYQESORE. 044145903

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39