Kurse GJERMANISHT pêr BASHKIM FAMILJARË

Publikuar: Tetor 20, 2016 1:35 pm | Nga: Shkolla JUVI | Çmimi: 00 | Tel.: 049580178

Kurse GJERMANISHT pêr BASHKIM FAMILJARË Kurse GJERMANISHT pêr BASHKIM FAMILJARË Kurse GJERMANISHT pêr BASHKIM FAMILJARË

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kurse të gjuhës gjermane për BASHKIM FAMILJARË në Gjermani dhe Austri. Ushtrojmë të gjitha TESTET dhe në këtë mënyrê secli kalon provimin A1 me heren e parë
Shkolla e gjuhëve JUVI, te rrethi në Ulpianë nr. 9

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39