kurse gjermanisht, PUNESIM ne Gjermani

Publikuar: Shtator 4, 2017 10:13 pm | Nga: Shkolla Juvi | Çmimi: 000 | Tel.: 049580178

kurse gjermanisht, PUNESIM ne Gjermani kurse gjermanisht, PUNESIM ne Gjermani kurse gjermanisht, PUNESIM ne Gjermani kurse gjermanisht, PUNESIM ne Gjermani

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shkolla e gjuhëve JUVI ofron kurset me cilësore ne vend.
Ligjëron vetem një staf i shkolluar ne Gjermani
Vetem ne grupe te vogla
Kurse për punësim ne Gjermani
për studentë dhe
kursi ekstra për BASHKIM FAMILJAR, ushtrojme te gjitha TESTET nga Goethe Institut dhe ÖSD
Nivelet A1,A2,B1,B2,C1
Punësim në Gjermani për infermjerë dhe Mami – niveli i gjuhes B1
Punesim ne Gjermani për vajzat deri ne moshen 27 vjeq- puna me fëmijë , niveli i gjuhës A1
049580178

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39